Forum Bölümümüz Açılmıştır
news-details
En'ler

2019 yılında oyun içerisinde birçok değişiklik meydana geldi. Gerek güncellemeler gerekse yeni kahramanların gelmesiyle birlikte mobile legends daha da keyifli ve rekabet dolu bir ortama kavuştu diyebiliriz. Bu yazımızda 2019 yılı içerisinde Mobile Legends oyunundaki en iyi 5 kahramanı tanıtacağız. Bu kahramanalr oyun içerisinde en fazla kullanılan ve kill sayısı olarak yüksek olan kahramanlardır.

Gusion

Gusion tam bir ölüm makinasıdır ve oyuna girdiğinden beri metaların başında yer almaktadır. Oyuncuların ustalaşması biraz zaman alır ama Gusion önemli bir kahraman. Tutarlı bir suikastçi olarak görevini yapıyor ve kimle karşı karşıya kaldığınızın bir önemi yok. Bu da onu oyundaki en iyi suikastçilerden ve kahramanlardan biri yapıyor.

Harith

Sıradaki kahraman Harith. Harith hemen hemen tüm maçlarda yasaklandı ve çoğu maçta nadiren görülüyor. Oyuncular ona karşı çıkmak istemiyorlar çünkü öldürmesi çok zor. Bir Tank ve bir büyücü gibidir, çünkü aynı anda çok fazla savunma ve yıkıcı güç alabilir. Hareket kabiliyeti yüksek ve hemen hemen herkese saldırabilir.

Badang

Badang yeni bir kahraman ve oyunda en iyi hareketlilik sağlayan kahramanlarından biri. Hızlı olmasının yanında ve düşmanları hapseden bir duvar örme yeteneği var.

Temel olarak üç hareket kabiliyetine sahip olması ve menzili Lancelot gibi kahramanlardan biraz daha fazla olması aslında çılgınca. Kendisine hızlı bir şekilde hareket etkisi veren ve aynı anda düşmanları tuzağa düşüren eşşiz bir yeteneğe sahip.

Hareket etme, düşmanları tuzağa düşürme ve aynı zamanda zarar verme yeteneği onu eşşiz yapıyor.

Hanzo

Sıradaki kahraman Hanzo. Süper güçlü değil ya da büyük bir tehdit değil, ancak arka hattan çok büyük hasara yol açabilir. Doğru oynanan bir Hanzo, korkulması gereken gerçek bir güç olabilir. En kötü ya da en güçlü kahramanlardan biri değil, doğru oyuncu ile en iyilerden biri. Fakat bu meta her zaman değişiyor, her zaman yeni karakterler geliyor. Dolayısıyla, Hanzo, şu anda bu listede yer almak için yeterince iyi bir kahraman.

Faramis (Yeni Kahraman)

Framis bir destek kahramanı oalcak ve henüz aramıza katılmadı. Bu karakter gerçekten ilginç çünkü takımını canlı tutabiliyor ve takımı asla çökmeyecek şekilde destek sağlıyor. Tüm ekibini kısa bir süreliğine düşmesini engelleyebilecek çok güçlü bir kahraman. Diyelim ki tüm takımınızla bir takım kavgasındasınız ve ölüyorsunuz. Temel olarak, seni öldüren takım öldükten sonra seninle tekrar savaşmak zorunda. Faramis nihai vuruşunu yaptığında, ölen kahraman tekrar canlanır. Böylece, mücadelenin bir parçası olan herkesi oldukça çılgına çevirebilirsin. Temelde, gücünü nasıl kullandığınıza bağlı olarak size ön saflarda iki kahraman kazandırır.

Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin?